Журі наших фестивалів

 

 

 

 

 

 

 IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ХОРОВОГО СПІВУ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ “ГАЛИЦЬКІ САМОЦВІТИ” 22-24 квітня 2017р.

ЛЯШЕНКО Руслан

Голова журі. Художній керівник і диригент Львівського муніципального хору "Гомін", заступник директора Львівського коледжу культури і мистецтв, голова циклової комісії музично-теоретичних та хорових дисциплін, м.Львів

ЛИХАЧ Олег

Соліст Львівського національного театру опери і балету ім.М.Крушельницької. Народний артист України, м.Львів

ПРАХТ Андрій

Клавесинист, піаніст, композитор. Учасник багатьох фестивалів, лауреат міжнародних конкурсів, керівник ансамблю "Pracht Consort", м.Одеса

ЛАЗУРКЕВИЧ Тарас

Заслужений артист України, доцент Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, декан оркестрового факультету Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка

МАКСИМОВА Оксана

Заслужена артистка естрадного мистецтва України, викладач-методист, викладач вищої категорії циклової комісії оркестрових струнних інструментів Дрогобицького музичного коледжу ім.В.Барвінського, м.Дрогобич

СОЛЯР Олег

Голова циклової комісії оркестрових духових та ударних інструментів, викладач-методист Дрогобицького музичного коледжу імені В.Барвінського, керівник духового оркестру, м.Дрогобич

 

ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ПІАНІСТІВ “ВІРТУОЗНІ САМОЦВІТИ” 22-24 квітня 2017р.

ПРАХТ Андрій

Голова журі. Клавесинист, піаніст, композитор. Учасник багатьох фестивалів, лауреат міжнародних конкурсів, керівник ансамблю "Pracht Consort", м.Одеса

ЧУНДАК Ольга

Лауреат міжнародних конкурсів, учасниця багатьох фестивалів, викладач Ужгородської дитячої школи мистецтв та артистка Закарпатської обласної філармонії, м.Ужгород

КОРЧИНСЬКА Оксана

Викладач вищої категорії по класу фортепіано Львівської музичної школи, м.Львів

СТАШУК Мирослава

Викладач Рівненської музичної школи №2 м.Рівне

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ВИТОКИ DANCE" 1-3 квітня 2017р

ЯЦЕЛЕНКО Андрій

Голова журі. Директор продюсерського центру АндрАрт, засновник молодіжного фестивалю мистецтв "Сергіївські зорі", лауреат міжнародних конкурсів, хореограф-постановник, кандидат педагогічних наук, м.Одеса

ЛЯШЕНКО Руслан

Художній керівник і диригент Львівського муніципального хору "Гомін", заступник директораЛьвівського коледжу культури і мистецтв, голова циклової комісії музично-теоретичних та хорових дисциплін, м.Львів

МАГДИЧ Тарас 

Член національної спілки хореографів України, провідний методист з хореографічного жанру навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття, м.Івано-Франківськ

КОПИЛЬЧАК Оксана

Викладач-методист вищої категорії, завідувач денним відділом Львівського коледжу культури і мистецтв, викладач режисерських дисциплін, м.Львів

ДЕНИСЮК Зоряна

Голова громадської організації бального танцю "Вольта", художній керівник та хореораф ансамблю бального танцю "Вольта" — лауреатів, переможців та володарів гран-прі обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів. Тренер зі спортивних бальних танців, суддя 2 категорії Асоціації спортивного танцю України, м.Трускавець

ХОЛОВ Тарас

Керівник школи танцю CENAT, асистент кафедри режисури та хореографії Львівського Національного університету ім.Івана Франка, учасник міжнародних танцювальних-шоу проектів: Польща – Намислув, Вроцлав, Варшава, Перемишль, Швейцарія – Женева, Турція-Ізмір, Корея-Сеул, м.Львів

ЛЕСИШАК Людмила

Директор Народного дому м.Трускавець ШІТ Тарас 2 квітня Заслужений діяч естрадного мистецтва України, доцент кафедри акторської майстерності та хореографії Львівського національного університету ім.Івана Франка, м.Львів

КУШЛИК Любомир

Етно-музикознавець, Член Національної спілки композиторів України, Член Міжнародної Ради традиційної музики при ЮНЕСКО, викладач, м.Львів

КОПІЙ Наталія

Голова фестивалів “Самоцвіти”, член спілки хореографів України, хореограф-постановник м.Львів

МИХАЙЛОВА Вікторія

Заслужений діяч естрадного мистецтва, Голова Правління організаторів ГО “Арт центр “Антре”, м.Львів

НАЗАРОВА Наталія

Директор Дитячого молодіжного центру "Альбатрос" (Варна, Болгарія), виконавчий директор арт-агентства "Тім Тревел" (Тбілісі, Грузія) та співзасновник фестивалю-конкурсу "Вандерленд" (Батумі, Грузія), організатор фестивалю "Славянский венец" (Болгарія), Болгарія

МАКСИМОВА Оксана

Заслужена артистка естрадного мистецтва України, викладач-методист Дрогобицького коледжу ім.В.Барвінського, м.Дрогобич

 

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС “РОЗМАЇТІ САМОЦВІТИ”

9-10 січня 2017р

Руслан ЛЯШЕНКО

Голова журі, художній керівник і диригент Львівського муніципального хору "Гомін", заступник директора Львівського коледжу культури і мистецтв, голова циклової комісії музично-теоретичних та хорових дисциплін, м.Львів

Олег КОПИЛЬЧАК

Викладач-методист, голова циклової комісії хореографічних дисциплін Львівського державного училища культури і мистецтв, керівник ансамблю народного танцю, викладач вищої котегорії, м.Львів

Андрій МУСОРІН

Заслужений артист України, методист відділу хореографії Одеського училища мистецтв та культури К.Данькевич, лауреат міжнародних конкурсів артистів балету м.Москва, м.Париж, м.Одеса Олена ЛИСЯКОВА Керівник творчої майстерні “Світлячок”, етнограф, м.Львів

Оксана КОПИЛЬЧАК

Викладач-методист вищої категорії, завідувач денним відділом Львівського коледжу культури і мистецтв, викладач режисерських дисциплін, м.Львів

Олег ВАР'ЯНКО

Артист Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії. Кандидат мистецтвознавства, викладач Львівської національної музичної академії ім.М.В.Лисенка, м.Львів

Олександр ПЛАХОТНЮК

Кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч естрадного мистецтва України, доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету ім.Івана Франка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів сучасного хореографічного мистецтва, м.Львів

Наталія КОПІЙ

Голова фестивалю “Самоцвіти”, член спілки хореографів України, хцдожній керівник та балетмейстер дитячого хореографічного колективу народного танцю “Самоцвіти”, м.Львів

Вікторія МИХАЙЛОВА

Заслужений діяч естрадного мистецтва, Голова правління організаторів ГО “Арт Центр “Антре”, м.Львів

 

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ХОРЕОГРАФІЧНИХ ТА ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНИХ КОЛЕКТИВІВ "САМОЦВІТИ" 25-28 листопада 2016

Борис КОЛНОГУЗЕНКО

Голова журі, народний артист України, академік, почесний громадянин Харківської області, декан факультету хореографічного мистецтва Харківської державної академічної культури, художній керівник і головний балетмейстер Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю, м.Харків

Маестро Григорій ЧАПКІС

Народний артист УкраЇни, кавалер ордена Святого Станіслава, танцмейстер Віденських балів, Президент Асоціації авторських шкіл ЧАПКІСА (Україна, Італія, США), почесний професор Київського національного університету культури і мистецтв, член Союзу хореографів України, м.Київ

Алдо ВІЕЙРА

Виконавець сучасного танцю із Португалії. Випускник Консерваторії – Професійної Школи мистецтв Мадейри – Eng. Luiz Peter Clode. Танцівник Madeira Ballet Theatre та Prestige Dance (Клуб спортивного танцю Мадейри). Викладач ADAM – Associação de Dança e Artes da Madeira (Асоціація танцю і мистецтв Мадейри). Дворазовий переможець танцювального фестивалю “Verão a Dançar” у номінації “Найкращий танцівник”, Португалія

Наталія НАЗАРОВА

Директор Дитячого молодіжного центру "Альбатрос" (Варна, Болгарія), виконавчий директор арт-агентства "Тім Тревел" (Тбілісі, Грузія) та співзасновник фестивалю-конкурсу "Вандерленд" (Батумі, Грузія), організатор фестивалю "Славянский венец" (Болгарія), Болгарія

Грігол ЖГЄНТІ

Директор арт-агенства "TEAM TRAVEL" (Тбілісі, Грузія), засновник та організатор фестивалів "Вандерленд" (Батумі, Грузія), "Хепі Валентайм" (Бакуріані, Грузія) і "Содружество – Словянский венец" (Болгарія), Грузія

Юлія ТВОРІЛОВА

Педагог з класичного танцю, contemporary dance та імпровізації, а також композиції танцю в Одеському училищі мистецтв і культури ім. К.Ф.Данькевича; хореограф-постановник сучасного танцю, режисер танц-театру, перформер і танцівниця у театрі “Увімкненні”, м.Одеса

Дмитро КЛЯВІН

Заслужений артист України, викладач, балетмейстер-постановник Київської муніципальної української академії танцю ім. Сержа Лифаря, м.Київ

Олександр ПЛАХОТНЮК

Заслужений діяч естрадного мистецтва України, доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету ім.Івана Франка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів сучасного хореографічного мистецтва, м.Львів

Олег КОПИЛЬЧАК

Викладач-методист, Голова циклової комісії хореографічних дисциплін Львівського державного училища культури і мистецтв, керівник ансамблю народного танцю, викладач вищої котегорії, м.Львів  

Микола ФЕДУН

Методист вищої категорії методичного кабінету навчальних закладів мистецтва і культури при дипартаменті культури ОДА Львівської області, викладач-методист Львівського державного музичного училища ім. С. П. Людкевича. м.Львів

Алла МЕЛЬНИК

Професійний хореограф, керівник танцювального колективу ”Ельміра'”, суддя міжнародної категорії УАВСТ (Українська Асоціація Виконавців Східного Танцю), президент Львівського обласного регіонального відділення УАВСТ, організатор Всеукраїнського конкурсу виконавців східного танцю ”Роксоляна”, м.Львів

Марк ОРЛОВСЬКИЙ

Почесний гість фестивалю Заслужений діяч мистецтв України, директор продюсерського центру Григорія Чапкіса, керівник творчих майстерень, член Правління Асоціації діячів естрадного мистецтва України, регіональний представник в Україні Європейської фестивально-концертної Ліги.

 

ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ХОРОВОГО СПІВУ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ "ГАЛИЦЬКІ САМОЦВІТИ" 29-31 жовтня 2016

ЖУРІ ВОКАЛУ

ФЕДИНА Софія

Голова журі, Українська співачка і телеведуча, Лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів, радник Голови Львівської обласної ради з питань культури, головна Лемкиня світу, голос Львівського Євромайдану, м.Львів

МОЛОДІЙ Ольга

Заслужена артистка України, доцент кафедри академічного та естрадного співу Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника, Лауреат численних пісенних конкурсів та фестивалів, м.Івано Франківськ

ЛЯШЕНКО Руслан

Художній керівник і диригент Львівського муніципального хору "Гомін", заступник директора Львівського училища культури і мистецтв, голова циклової комісії музично-теоретичних та хорових дисциплін, м.Львів

ЖУРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ЖАНРУ

ЛАЗУРКЕВИЧ Тарас

Голова журі, Заслужений артист України, бандурист, доцент Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, декан оркестрового факультету Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, м.Львів

ОРАЧ Микола

Заслужений діяч мистецтв України, головний диригент “Оркестру ПрикВО”, колектива учасника багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів Хорватії, Угорщини, Польщі, Німеччини, Данії та Нідерландів, м.Львів

ПРАХТ Андрій

Клавесинист, піаніст, композитор. Учасник багатьох фестивалів, лауреат міжнародних конкурсів, керівник ансамблю "Pracht Consort", м.Одеса

АНДРЕЙКО Оксана

доктор педагогічних наук, doctor of philosophy, професор кафедри скрипки Львівської національної музичної академії ім.М.В.Лисенка, м.Львів

ОЛЕКСІВ Ярослав

Кандидат мистецтвознавства, баяніст, композитор, лауреат міжнародних конкурсів, доцент Львівської національної музичної академії ім. М.В.Лисенка, керівник та диригент оркестру українських народних інструментів ЛНМА ім.М.В. Лисенка, член правління асоціації баяністів/акордеоністів України, м.Львів

ФЕДУН Микола

Методист вищої категорії методичного кабінету навчальних закладів мистецтва і культури при дипартаменті культури ОДА Львівської області, викладач-методист Львівського державного музичного училища ім. С. П. Людкевича. м.Львів

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКРС "САМОЦВІТИ ЛІТО МОРЕ"

12-17.06.2016

Олена РІХТЕР 
викладач сольного співу Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.Ушинського, солістка філармонії,
лауреат міжнародних конкурсів, 
м.Одеса

 

Єфим КОГАН 

Директор, художній керівник, головний балетмейстр Одеського міського центру хореографічного мистецтва, Заслужений працівник культури України, Голова Одеської обласної організації Національного хореографічного союзу України, м.Одеса

 

 Андрій ЯЦЕЛЕНКО 

Директор продюсерського центру АндрАрт, засновник молодіжного фестивалю мистецтв "Сергіївські зорі", лауреат міжнародних конкурсів, хореограф-постановник, кандидат педагогічних наук, м.Одеса

 

 Андрій ПРАХТ 

Клавесиніст, піаніст, композитор, учасник багатьох фестивалів, лауреат міжнародних конкурсів, керівник ансамблю “PrachtConsort”, м.Одеса

 

 Наталія КОПІЙ 

Голова фестивалю “Самоцвіти”, член спілки хореографів України, художній керівник та балетмейстер дитячого хореографічного колективу народного танцю “Самоцвіти”, м.Львів

 

 Вікторія МИХАЙЛОВА

Заслужений діяч естрадного мистецтва, Голова правління організаторів ГО “Арт центр “Антре”, м.Львів

 

 Максим ПЕЧЕНЕНКО

Член Національної хореографічної спілки України, кавалер ордену “за заслуги ІІ ступеня”, художній керівник народного хореографічного ансамблю “Світанок”, м.Кіровоград

 

 Юлія ТВОРІЛОВА

Педагог з класичного танцю,contemporarydanceта імпровізації, а також композиції танцю  в Одеському училищі мистецтв і культури ім. К.Ф.Данькевича; хореограф-постановник сучасного танцю, режисер танц-театру, перформер і танцівниця у театрі “Увімкненні”, м.Одеса

 

 Вячеслав КАРАУШ

Викладач вищої категорії “старший викладач”  Одеського училища мистецтв і культури ім. К.Ф.Данькевича. Голова циклової комісії “Оркестрові духові та ударні інструменти”, художній керівник  та диригент студентського духового оркестру ОУМК ім.К.Ф.Данькевича, м.Одеса

 

 Аглая ПОЛІХРОНІДІ

Скрипалька, солістка одеської філармонії, солістка Одеського національного академічного театру опери та балету, викладач Батумської консерваторії ім.З.Паліашвілі, лауреат міжнародних конкурсів в Грузії, Україні, Росії, Німеччині, Греції, Франції, Румунії, м.Одеса

 

 Олена ТКАЧ

Директор Одеської дитячої театральної школи, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист; Голова методичного об’єднання театральної освіти Одеської області; член координаційної ради з питань формування Реєстру дитячих та юнацьких міжнародних, всеукраїнських  мистецьких конкурсів та фестивалів, якій створюється на базі ДМЦНЗКіМ України при  Міністерстві культури України; член національного союзу театральних діячів, м.Одеса

 

 Кирил КАПУСТИНСЬКИЙ

Викладач Південноукраїнського  національного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського, керівник танцювального центру "Professional Favorite Dancer", лауреат міжнародних і українських змагань, учасник проекту "Танцують всіі "Майданс", м.Одеса

 

 Ольга НАВРОЦЬКА

балетмейстер-постановник, екс солистка балету Одеського академічного театру ім. М. Водяного; лауреат міжнародного конкурсу, педагог Зразкового хореографічного ансамблю "Карнавал", м.Одеса

 

IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОНКУРС “САМОЦВІТИ”

01-03.04.2016

ЖУРІ ХОРЕОГРАФІЯ

Тарас МАГДИЧ  

Член національної спілки хореографів України,провідний методист з хореографічного жанру навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття, м.Івано-Франківськ 

Антон ОВЧІННІКОВ

Засновник та художній керівник фестивалю професійних танцтеатрів Zelyonka Fest, голова Всеукраїнської громадської організації "Платформа сучасного танцю", хореограф-постановник",м.Київ

Побєда ХАРІСОВ

Заслужений працівник культури України, відмінник освіти України, голова Львівського обласного відділення національної спілки хореографів України, м.Львів 

Андрій МУСОРІН

Заслужений артист України, методист відділу хореографії Одеського училища мистецтв та культури К.Данькевич, лауреат міжнародних конкурсів артистів балету м.Москва, м.Париж, м.Одеса 

Богданна МАКАР

Керівник колективу-переможця володарів Гран-прі фестивалю самоцвіти 2015 театру-танцю "Фієста", м.Богородчани

ЖУРІ ВОКАЛ

Софія ФЕДИНА

Українська співачка і телеведуча, Лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів, радник Голови Львівської обласної ради з питань культури, головна Лемкиня світу, голос Львівського Євромайдану, м.Львів 

Христина МИХАЙЛЮК

Заслужений діяч мистецтв України, професор Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника, м.Івано Франківськ 

Олена РІХТЕР

Викладач сольного співу Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.Ушинського, солістка філармонії, лауреат міжнародних конкурсів, м.Одеса

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС “РОЗМАЇТІ САМОЦВІТИ”

09.01.2016

 

ЖУРІ  

Роман СКОРОВСЬКИЙ

Заслужений діяч естрадного мистецтва, актор, режисер, член Спілки театральних діячів України, член Асоціації діячів естрадного мистецтва

Тарас ШИТ

Заслужений діяч естрадного мистецтва України, доцент кафедри акторської майстерності та хореографії Львівського національного уніферситету ім.Івана Франка, м.Львів

Тарас ЛАЗУРКЕВИЧ

Заслужений артист України, Доцент Львівської музичної академії ім.М.Лисенка, декан оркестру Львівської національної музичної академії ім.М. Лисенка

Олена ЛИСЯКОВА

Керівник творчої майстерні “Світлячок”, етнограф

Любомир КУШЛИК

Член Національної спілки композиторів України, член міжнародної ради традиційної музики при ЮНЕСКО, викладач Львівської національної музичної академії ім.М. Лисенка

 

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ХОРОВОГО СПІВУ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ

"ГАЛИЦЬКІ САМОЦВІТИ" 26.12-28.12.2015

ЖУРІ  

Олег ЛИХАЧ

Голова журі, Народний артист України, соліст національного академічного театру опери та балету ім.Соломії Крушельницької

Руслан ЛЯШЕНКО

Художній керівник і диригент львівського муніціпального хору "Гомін"

Микола ОРАЧ

Головний диригент  «Оркестру ПрикВО», колектива - учасника багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів Хорватії, Угорщини, Польщі, Німеччини, Данії та  Нідерландів.

Тарас ЛАЗУРКЕВИЧ

Заслужений артист України, Доцент Львівської музичної академії ім. Лисенка, декан оркестру Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка

Ольга ЧУНДАК

Лауреат міжнародних конкурсів, учасниця багатьох фестивалів, викладач Ужгородської дитячої школи мистецтв та артистка Закарпатської обласної філармонії

Микола КУЛИК

Художній керівник та головний диригент Державної Заслуженої академічної капели України «Трембіта».  

Андрій ПРАХТ

Клавесинист, піаніст, композитор. Учасник багатьох фестивалів, лауреат міжнародних конкурсів, керівник ансамблю "Pracht Consort"

 

ІІІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ХОРЕОГРАФІЧНИХ  ТА ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНИХ КОЛЕКТИВІВ

"САМОЦВІТИ" 30.10-02.11.2015

ЖУРІ  

Олександр ПЛАХОТНЮК

Голова журі Заслужений діяч естрадного мистецтва України, доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного уніферситету ім.Івана Франка, Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів сучасного хореографічного мистецтва, м.Львів

Тарас ШИТ

Заслужений діяч естрадного мистецтва України, доцент кафедри акторської майстерності та хореографії Львівського національного уніферситету ім.Івана Франка, м.Львів

Дмитро КЛЯВІН

Заслужений артист України, викладач, балетмейстр-постановник Київської муніципальної української академії танцю ім.Сержа Лифаря, м.Київ

Олег КОПИЛЬЧАК

Викладач-методист, Голова циклової комісії хореографічних дисциплін Львівського державного училища культури і мистецтв, керівник ансамблю народного танцю, викладач вищої котегорії, м.Львів

Єфим КОГАН

Директор, художній керівник, головний балетмецстр Одеського міського центру хореографічного мистецтва. Заслужений працівник культури України, Голова Одеської обласної організації Національного хореографічного союзу України. м.Одеса

Крум БРЗАНОВ

Директор центрального дитячого будинку творчості Македонії, керівник фольклорного ансамблю "Карпош", Голова жюрі фестивалів "Маре Адріатіко" Італія, "Алегрія" Іспанія, "Танці без кордонів" Македонія, Македонія

Андрій ЯЦЕЛЕНКО

Начальник Управління у справах сімї та молоді Одеської обласної держадміністрації, балетмейстр, м.Одеса

 

 

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ 

ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "САМОЦВІТИ" 25-27.04.2015

ЖУРІ ХОРЕОГРАФІЯ

Вадим САБОДАШ

Лауреат міжнародних конкурсів, балетмейстр-постановник, викладач вищої категорії м.Київ

Дмитро КЛЯВІН

Заслужений артист України, викладач, балетмейстр-постановник Київської муніципальної української академії танцю ім.Сержа Лифаря

Тарас МАГДИЧ

Член національної спілки хореографівУкраїни,провідний методист з хореографічниго жанру навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття м.Івано-Франківськ

Тарас ШИТ

Заслужений діяч естрадного мистецтва України, доцент кафедри акторської майстерності та хореографії Львівського національного уніферситету ім.Івана Франка

Олександр ПЛАХОТНЮК

Заслужений діяч естрадного мистецтва України, доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного уніферситету ім.Івана Франка, Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів сучасного хореографічного мистецтва

 

І ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ

ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ГАЛИЦЬКІ САМОЦВІТИ" 26-28.03.2015

ЖУРІ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Анна КРИВУТА

поетесса і композитор, співачка, член Національної Всеукраїнської музичної спілки, голова ГО "Подих весни". Її пісні виконують Руслана, Оксана Білозір, Наталка Карпа.

Софія ФЕДИНА

Українська співачка і телеведуча. Лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Радник Голови Львівської обласної ради з питань культури, головна Лемкина світу, голос Львівського Євромайдану.

Назар САВКО

фіналіст шоу "ГОЛОС КРАЇНИ", співак-виконавець, композитор, автор аранжувань та записів багатьох музичних виконавців.

ЖУРІ НАРОДНИЙ ТА АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ

Євген ДОСЕНКО

диригент, композитор, заслужений діяч мистецтв України, старший викладач Національгої музичної академії ім.П.І,Чайковського

Олег ЛИХАЧ

Голова журі, народний артист України, соліст Львівського національного академічного театру опери та балету ім.С.Крушельницької

Руслан ЛЯШЕНКО

художній керівник і диригент Львівського муніципального хору "Гомін", викладач Львівського училища культури, регент хору семінаристів Львівської Духовної Семінарії

ЖУРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР 

Тарас ЛАЗУРКЕВИЧ

Заслужений артист України, доцент Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, декан оркестрового факультету Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка

Микола ОРАЧ

Голова жюрі, Заслужений діяч мистецтв України, Голова ГО "Оркестр ПрикВО", заступник директора Заслуженої академічної капели України "Трембіта"

Оксана КОРЧИНСЬКА

викладач вищої категорії по класу фортепіано  Львівської музичної школи

 

І ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНИЙ

ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "САМОЦВІТИ" 1-3.11.2014

ЖУРІ ВОКАЛ

Дмитро КАЦАЛ

директор і диригент Львівської державної академічної хаорової капели "Дударик"

Олег ЛИХАЧ

Соліст Львівського Національного театру опери та балету ім.С.Крушельницької. Заслужений артист України

Любов КАЧАЛА

Солістка Львівського Національного театру опери та балету ім.С.Крушельницької. Заслужена артистка України

ЖУРІ ХОРЕОГРАФІЯ

Володимир САБОЛТА

директор, художній керівник Львівської державної хореографічної школи. Заслужений діяч мистецтв України.

Тарас МАГДИЧ

Член національної спілки хореографів України, провідний методист з хореографічного жанру навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття м.Івано-Франківськ

Оксана ЛАНЬ

Доцент кафедри режесури та хореографії Львівського національного університету ім.Івана Франка. Заслужений діяч естрадного мистецтва України

Андрій МАЦЯК

Генеральний директор Національного академічного українського драматичного театру ім.М.Заньковецької. Заслужений діяч мистецтв України

Альбіна ЯКИМЕНКО

Солістка Львівського національного театру опери та балету ім.С.Крушельницької. Заслужена артистка України